Paulina nie chce złożyć podpisu na akcie małżeństwa. Piedad mówi Estefaníi, że Willy jej nie okłamał. Estefanía wyznaje Fidelinie, że nigdy by nią nie wzgardziła, ponieważ jest jej matką. Carlos Daniel dowiaduje się, że Paulina w ostatniej chwili wycofała się ze ślubu. Estefanía dostaje kolejnego ataku nerwowego. Mdleje w ramionach matki. Paulina przyjmuje oświadczyny Carlosa Daniela. Rodrigo proponuje Patricii, żeby zajęli się opieką nad dzieckiem Estefaníi, podczas gdy ta będzie przebywała w szpitalu na umysłowo chorych. Paulina i Carlos Daniel opowiadają dzieciom prawdę o Paoli. Wkrótce potem biorą ślub. Koniec.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


16 KOMENTARZE

  1. Jest przetłumaczone na jezyk polski :) musicie dobrze poszukac La usurpadora cos tam dalej i naprawdę ja znalazlam z polskim tłumaczeniem :) powodzenia w szukaniu i miłego ogladania :)) p.s. mi sie bardzo podobalo ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.