Ludwika Paleta w Polsce! Aktorka zaprezentuje film „Cała ta cisza”

Ludwika Paleta gościem 39. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Zaprezentuje film „Cała ta cisza” w reżyserii Diega del Río.

Meksykańska aktorka o polskich korzeniach Ludwika Paleta (telenowela „Przyjaciółki i rywalki”, serial „Córka innej matki”) pojawi się w najbliższy weekend w warszawskich Złotych Tarasach. Wspólnie z reżyserem Diegiem del Río zaprezentują film „Cała ta cisza” (Todo el silencio), który bierze udział w Konkursie 1-2 39. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Aktorka i reżyser spotkają się z publicznością podczas weekendowych pokazów, zaplanowanych na piątkowy i sobotni wieczór w Multikinie.

„Cała ta cisza” to debiutanckie dzieło Diega del Río, dwukrotnego laureata meksykańskich nagród teatralnych METRO. Mimo młodego wieku Meksykanin ma spore doświadczenie jako reżyser i scenarzysta teatralny. Debiutował w 2016 roku sztuką „Espejos” w której także wystąpiła Ludwika Paleta. Film, który pokaże premierowo przed polską publicznością, opowiada o Miriam (w tej roli Adriana Llabrés), aktorce i nauczycielce języka migowego. Choć sama nie jest głucha, jej świat zaczyna się rozpadać, gdy dowiaduje się, że zaczyna tracić słuch. Pomimo głuchych rodziców, głuchoniemych przyjaciół i głuchej dziewczyny, nie chce zaakceptować świata bez dźwięku.

Światowa premiera filmu „Cała ta cisza” już 6 października w Warszawie (fot. This Is Why)

Pokazy filmu „Cała ta cisza” wraz ze spotkaniem z Diegiem del Río i Ludwiką Paletą:
Piątek, 6 października, godz. 21:30, Multikino 3 (Złote Tarasy)
Sobota, 7 października, godz. 18:45, Multikino 4 (Złote Tarasy)
Bilety do nabycia na stronie festiwalu oraz w kasach kina.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.