„Paulina” – Odcinek 95: Oświadczyny Carlosa Daniela

W 95. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel próbuje ułożyć sobie życie z Isabel. Emisja 30 maja 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

W trakcie pobytu w Monterrey Carlos Daniel poznaje Isabel. Patricia odradza Estefaníi wręczanie pieniędzy Willy’emu. Paulina doradza Carlosowi Danielowi, żeby poszukał sobie innej kobiety i ułożył z nią życie, ponieważ oni nie mogą być razem.

Mija kilka dni. Gema oznajmia Paoli, że podjęła decyzję o wyjeździe, gdyż straciła nadzieję na odzyskanie Carlosa Daniela. Olivia odtrąca Willy’ego, gdy odkrywa, że nie ma pieniędzy. Paola uskarża się na ból w nogach. Osvaldo prosi Paulinę o pracę. Wyznaje, że jest w trakcie rozwodu i został na lodzie. Estefanía zwraca się do Pauliny z prośbą o wypłatę zaliczki. Willy wraca z Acapulco. Carlos Daniel oświadcza się Isabel.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.