„Paulina” – Odcinek 99: Śmierć Paoli

W 99. odcinku telenoweli „Paulina”: Paola otrzymuje przed śmiercią przebaczenie męża. Emisja 5 czerwca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Willy próbuje przekupić Mauricia, aby wzniecił pożar w fabryce. Paola życzy Paulinie szczęścia z Carlosem Danielem. Paulina zgadza się wyjść za Carlosa Daniela pod warunkiem, że wybaczy Paoli zanim ta skona. Paola radzi Paulinie, żeby miała oko na Willy’ego, ponieważ zamierza spalić fabrykę. Estefanía wyrzuca Willy’ego za drzwi, gdy wraca do domu pijany razem z Mauriciem. Doktor Varela informuje Paulinę, że jej siostra zapadła w śpiączkę. Carlos Daniel udziela przebaczenia Paoli. Chwilę później kobieta umiera.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Jak nic od 17:15 będzie leciał medicoper 117 najlepszy film??????=najgożej bo o 17 niemam co oglądać oddajcie telenowele wy idioci a najlepiej nagrajcie i puście nową ? a nie sie dziwią puźniej jak stare ciągle puszczają chociaż ja tam oglądam i stare a paulina to najlepsza telenowela i mam nadzieje że telenowele wrócą na ekrany i będe mugł oglondać dalej

 2. Czyli teraz nic nie będzie?

 3. szkoda, że po Paulinie nie będzie następnej telki :(

  1. Prawda, szkoda. Po tylu latach oglądania telenowel na TV4 nie wyobrażam sobie popołudnia bez meksykańskiej telenoweli. Może jeszcze kiedyś coś się zmieni?

   1. Mam nadzieję…
    W meksyku pokazują drugi sezon Por amar sin ley… fajnie byłoby obejrzeć po polsku… albo coś z Angelique Boyer
    albo cokolwiek innego ;p

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.