„Paulina” – Odcinek 97: Tragiczny wypadek

W 97. odcinku telenoweli „Paulina”: Elvira i Paola mają wypadek samochodowy. Emisja 3 czerwca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Rodrigo dowiaduje się od Piedad, że Paola oszukiwała wszystkich, gdyż nigdy nie była sparaliżowana. Przekazuje nowinę Paulinie. Carlos Daniel prosi Gemę o dyskrecję w sprawie jego związku z Isabel. Ona ignoruje jego prośbę i przy pierwszej okazji informuje Paolę o romansie jej męża. Paola zapowiada Rodrigowi i Paulinie, że posłuży się niewiernością męża, aby zmusić rodzinę Bracho do spełnienia jej żądań. Przebiegła kobieta planuje wspólnie z Willym podpalić fabrykę. Znająca jej wszystkie kłamstwa oraz niecne plany Elvira postanawia wydać ją Piedad. Elvira słyszy, jak opowiada starszej pani o udawanym kalectwie oraz zamiarze zniszczenia rodziny Bracho. Pragnie się na niej odegrać. Elvira próbuje zatrzymać samochód rozpędzony przez Paolę. Pojazd wypada z jezdni z eksploduje.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.