„Paulina” – Odcinek 100: Okup za dziecko

W 100. odcinku telenoweli „Paulina”: Willy szantażuje Estefaníę. Carlos Daniel próbuje zatrzymać przy sobie Paulinę. Emisja 6 czerwca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Piedad mówi Paulinie, że w czuwanie nad zmarłą Paolą odbędzie się w rezydencji Bracho. Estefanía prosi Rodriga, aby wypłacił jej należną część majątku. Nie chce bowiem stracić Willy’ego z powodu pieniędzy. Serrano przekonuje Paulinę, że po ich ślubie Carlos Daniel definitywnie się od niej odsunie. Carlitos zapada na anginę. Nauczycielka informuje Piedad o konieczności odebrania chłopca ze szkoły. Estefanía nie chce oddać pieniędzy mężowi. Willy porywa jej dziecko i grozi, że nie zwróci go, jeśli nie otrzyma zapłaty. Carlos Daniel prosi Paulinę, żeby go nie zostawiała.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.