„Maria z przedmieścia” - Odcinek 75: Poświęcenie matki | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 75: Poświęcenie matki

novela.pl 12 grudnia 2018 14

W 75. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: María bierze na siebie winę za śmierć Calixty. Emisja 19 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 75: Poświęcenie matki

María dowiaduje się, że jej syn był widziany w domu Sorai tuż po zabójstwie Calixty. W tym samym momencie Soraya radości donosi jej, że leży w łóżku z Luisem Fernandem. Victoria postanawia sprawdzić, czy przebiegła kobieta mówi prawdę. Ponieważ nie znajduje samochodu syna zaparkowanego pod jej domem, uznaje że ta po raz kolejny skłamała. Wraca do Maríi, żeby ją uspokoić. Tymczasem Soraya biegnie do fotografa, żeby wywołać zdjęcie zrobione Luisowi Fernandowi.

Policja zjawia się w domu Agripiny, gdzie przebywa Nando. Chłopak zostaje poproszony o rozpoznanie portfela znalezionego na miejscu zabójstwa matki Sorai. Luis Fernando budzi się w łóżku Sorai. Jest zdezorientowany, gdyż nie wie, jak się w nim znalazł. Po powrocie do domu dowiaduje się od Maríi, że policja podejrzewa Nanda o zabicie Calixty.

Soraya ponownie nęka Maríę telefonicznie. Tym razem nakazuje jej zajrzeć do kieszeni marynarki męża, gdzie ma znaleźć dowód jego zdrady. María jest załamana znaleziskiem. Uprzedza męża, że następnego dnia wystąpi o rozwód. Luis Fernando próbuje wytłumaczyć swoją niepoczytalność nadmiarem spożytego alkoholu. Gonzalo wspomina Maríi, że spotkał Luisa Fernanda w barze, mocno zawianego, i namówił go, żeby zamówił taksówkę do domu. Nando wyznaje matce, że obawia się aresztowania. Kiedy policja zjawia się ponownie w rezydencji rodziny De la Vega z nakazem zatrzymania Nanda, María bierze na siebie winę za zabójstwo.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

14 komentarzy »

 1. Heli 17 grudnia 2018 o 21:20 - Reply

  Światło twoich oczach jest 112

 2. Po31 16 grudnia 2018 o 21:53 - Reply

  Czy po Światło twoich oczu pojaei się premiera? I czy w Polskiej tv pojawi sie długo wyczekiwana Paulina-La usurpadora ?

 3. telka 15 grudnia 2018 o 20:42 - Reply

  A ile Maria i Światło twoich oczu będą miały u nas odcinków?

  • novela.pl 16 grudnia 2018 o 10:06 - Reply

   Odpowiedź na to pytanie znajdzie Pani tutaj na portalu. I wcale nie trzeba daleko szukać :)

 4. Feki 13 grudnia 2018 o 21:28 - Reply

  Po Marie przedmieścia będzie Maria po prostu maria

Komentarze »


X