Luis spotyka się z adwokatem Pérezem w celu omówienia rejestracji dziecka Mariny. Nakazuje mecenasowi zadbać o to, aby na akcie urodzenia chłopca w rubryce ojciec i matka widniały imiona jego i Prudencii, zaś Marina była jedynie świadkiem. Adwokat uprzedza klienta, że jeśli oszustwo wyjdzie na jaw, Marina może go pozwać i grozi mu kara pozbawienia wolności. Luis uważa, że miną lata zanim do tego dojdzie, a wtedy zdobędzie już miłość córki i bez problemu naprawią błąd. Obiecuje adwokatowi, że jeśli wywiąże się z zadania, zostanie hojnie wynagrodzony.

Alberto dowiaduje się od Ericka o kradzieży drogiego leku ze szpitalnej apteczki, jak i o tym, że wcześniej Lucrecia przepisała ten lek przyjacielowi Mariny. W odpowiedzi na insynuacje przyjaciela oświadcza, że Marina nie była zdolna przywłaszczyć sobie czegokolwiek, co do niej nie należy. Lucrecia korzysta z okazji, aby rozpuścić wśród personelu pogłoskę o tym, że sprawcą kradzieży była Marina. Jednocześnie próbuje wytłumaczyć się przed ojcem, że nie chce zaszkodzić dziewczynie ani być posądzana o spiskowanie przeciwko niej. Doktor Zamudio obiecuje, że porozmawia w tej sprawie z dyrektorem szpitala.

Vanessa wyznaje Angustias, że obie z matką zostały bez grosza przy duszy, dlatego zamieszkały w rezydencji Luisa i Prudencii. Wyjaśnia, że powodem jej niedoszłego ślubu z Albertem, podobnie jak zawartego ślubu z Edsonem, były pieniądze. Dodaje również, że mąż napawa ją obrzydzeniem, a co gorsza źle ją traktuje. Przy pierwszej okazji Angustias wypomina Susanie, że poświęciła szczęście córki, żeby uniknąć nędzy. Obiecuje dochować tajemnicy przed Luisem, jeśli jeszcze tego samego dnia się wyprowadzi. Alberto i Ricardo wstawiają się za Mariną u doktora Muñoza.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.