Erick wspomina Albertowi, że Yolanda zaprosiła go na przyjęcie. Odradza przyjacielowi udział w nim ze względu na Marinę. Prudencia informuje męża, że niebawem odbędą się chrzciny jego wnuka. Luis nie jest zadowolony, że uroczystość odbędzie się w dzielnicy, w której mieszka Marina. Żona uprzedza go, żeby nie wtrącał się do spraw córki. Lucrecia wykrada ze szpitalnej apteczki lekarstwo, aby obarczyć winą Marinę i doprowadzić do jej zwolnienia.

Susana uświadamia Luisa, że z każdą kolejną wizytą u córki i wnuka oboje stają mu się coraz bliżsi, aż w końcu może zapragnąć sprowadzić ich do swojego domu. Angustia udziela rady Prudencii – jeśli pragnie podreperować swoje małżeństwo, musi pozbyć się z domu Susany, która knuje intrygę przeciwko Marinie. Prudencia oświadcza Susanie, że wraz z mężem potrzebują więcej samotności, dlatego powinna znaleźć dla siebie inne lokum. Susana natychmiast biegnie na skargę do Luisa. Żali mu się, że jego żona praktycznie wyrzuciła ją za drzwi. Oczekuje, że ten ją utemperuje. On tymczasem uznaje pomysł Prudencii za słuszny i nakazuje Susanie spakować walizki. Oferuje jej w zamian mieszkanie, które miałoby być miejscem ich schadzek. Próbuje przekonać ją, że w ten sposób zejdą uśpią czujność jego żony.

Erick odkrywa kradzież drogiego lekarstwa ze szpitalnego magazynu.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.