„Dzika miłość” – Odcinek 7: Madeline ucieka z hacjendy

W 7. odcinku telenoweli „Dzika miłość”: Madeline wraca do Rio de Janeiro. Emisja 28 lutego 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Jeden z mężczyzn szukających Gila zostaje zaatakowany przez anakondę. Clemente znajduje dom Gila. Zabija go, lecz sam także ginie z rąk Maríi. Gustavo namawia Madeline na powrót do Rio de Jainero. Gdy Filó próbuje ją zatrzymać, ona zarzuca jej, że podkochuje się w José Leônciu. Eugênio proponuje Madeleine, że odwiezie ją z powrotem na hacjendę, lecz ona odmawia. María zakopuje ciało męża i przysięga córce, że nigdy więcej nie uroni ani jednej łzy. Tian i Quim donoszą José Leônciowi o tym, co spotkało Marię.

Zé Leôncio kupuje kolejne ranczo. Po powrocie do domu dowiaduje się o wyjeździe żony. Filó jest ciekawa, co teraz zrobi. Antero nie cieszy się z powrotu córki i przegania Gustava. Uważa, że miejsce żony jest przy mężu. Mariana tymczasem staje po stronie córki i oferuje jej swoją pomoc. Zé Leôncio przyjeżdża do Rio de Janeiro. Zjawia się w domu Madeline i żąda zwrócenia syna.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji o telenoweli „Dzika miłość” na stronie www.novela.pl/dzika-miloscTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.