„Dziedziczka” – Odcinek 73: Prawdziwy ojciec Sary

W 73. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara dowiaduje się, kto jest jej ojcem. Emisja 28 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Cornelio przyznaje się Modestowi, że popełnił wiele błędów i jest gotowy za nie zapłacić. Zamierza jednak chronić jego, Beatríz i Tadeo. Débora przypomina sobie, jak Dante obiecał jej, że będzie strzegł Sary, chociaż nigdy nie był dla niej dobrym ojcem.

Débora odgraża się Pedrowi. Jeśli nie da jej spokoju lub, co gorsza, spróbuje jej coś zrobić, Juan pozna jego sekrety. Sara i Juan całują się. Pedro śmieje się z nich. Juan cieszy się, że on i Sara zostaną rodzicami.

Próspero mówi Rosie, że na szczęście ich córka jest zdrowa na umyśle. Pedro mówi braciom o swoich przekrętach w firmie. Okazuje skruchę i prosi o wybaczenie. Débora odwiedza Rosę, by zwrócić jej listy miłosne do Severiana. Sara dowiaduje się od Pedra, że jej prawdziwym ojcem jest Dante.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.