„Imperium kłamstw” – Odcinek 40: Potyczki

W 40. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Darío radzi José Luisowi zabić Clarę lub Leonarda. Emisja 29 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Teresa gani Leslie za wyjście na dyskotekę z Clarą i Maríą José. Leonardo jest zazdrosny o Elisę. Podejrzewa, że ich rozstanie ma związek z Fabriciem. José Luis ma pretensje do Nieves, że wpierw zwróciła się po pomoc do Leonarda zamiast do niego oraz że wplątała Clarę w sprawy Kobry. Mauricio obiecuje Renacie, że pomoże jej wydostać się ze szpitala psychiatrycznego. Eugenio mówi Sonii, że ma ochotę ją zabić za to, że zdradziła go z Marcelem.

Clara wyjawia Leonardowi, że Julia nie chciała, by kiedykolwiek dowiedział się o jej powiązaniach z Augustem. José Luis wypomina Leonardowi, że nie ma do niego zaufania. Fabricio przyprowadza pielęgniarkę do Carmen. José Luis grozi Teresie. Darío po raz kolejny grozi Elisie, że ją zabije. Sonię dręczą wyrzuty sumienia z powodu śmierci Marcela. Ma pretensje do siebie, że dała się nabrać i wpadła w pułapkę, za którą Marcelo zapłacił życiem.

Darío obiecuje Piedad, że wkrótce zabierze ją i Maríę José i wyjadą gdzieś, gdzie będą mogli być szczęśliwi. Dyrektor zakładu karnego wmawia Renacie, że Marcelo odebrał sobie życie. Darío sugeruje José Luisowi, by zabił Clarę albo brata.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.