„Drogocenna perła” – Odcinek 9: Aresztowanie Amelii

W 9. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Amélia zostaje zatrzymana, gdy próbuje pomóc Gai. Emisja 29 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Venceslau składa fałszywe zeznania, w których przypisuje Mundowi zamach na życie Ernesta. Iolanda dowiaduje się o kłopotach Munda. Fabricio śledzi Munda, Toniego i Gaię, a następnie nasyła na nich policję, jednak zbiegom udaje się w porę uciec. Gaia zaczyna rodzić. Mundo kontaktuje się z Amelią, żeby sprowadziła lekarza. Benito śledzi ją i doktora Rubensa i tak odkrywa kryjówkę zbiegów. Wszyscy zostają zatrzymani.

Franz odwiedza żonę w areszcie i obiecuje, że znajdzie dla niej adwokata. Sonan, Tenpa i Jampa nie znajdują w wiosce dziecka, które byłoby nowym wcieleniem Anandy. Iolanda przynosi Amelii jej córkę. Franz prosi Manfreda o pożyczkę na wynajęcie adwokata. Ernest prosi swojego przyjaciela Valtera o przysługę – ma sprawić, by Amélia nigdy nie odzyskała wolności. Arlindo przesłuchuje tancerzy z kabaretu. Podejrzewa, że wśród nich jest zdrajca, który wydał Munda, Toniego i Gaię.

Franz zatrudnia mecenasa Silveirę. Adwokat pokazuje mu dokumenty, z których wynika, że Amélia należy do partii komunistycznej. Iolanda dowiaduje się, że jej ojciec ma niespłacone długi, a ich dom jest obciążony hipoteką.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.