„Triumf miłości” – Odcinek 21: Bolesne wspomnienia

W 21. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria ukrywa przed Maksem swoją przeszłość. Emisja 24 września 2023 o godz. 12.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Linda przyznaje, że wypadek nastąpił z jej winy. Cała we łzach zapewnia Victorię, że od dawna zabiega o spotkanie z nią w sprawie pracy, ale sekretarka Victorii nie chce jej umówić, dlatego desperacko wyskoczyła przed samochód. Victoria obiecuje jej pracę. Twarz Lindy wydaje jej się znajoma. Linda mówi Victorii, że jako fanka jej i jej męża czasem podchodziła do nich, by ich pozdrowić. Osvaldo wyznaje Juanowi Pablowi, że zdradził Victorię i bardzo tego żałuje.

Linda przedstawia Victorii Juanjo. María Desamparada radzi Lindzie, by nie mściła się na Osvaldzie, ale przyjaciółka nie zamierza rezygnować. Bernarda grozi Victorii, że ją zabije, jeśli nie przestanie niepokoić Juana Pabla. Victoria wyrzuca ją za drzwi, zapowiadając, że nie zamierza dłużej samotnie dźwigać ciężaru cierpienia z powodu straty córki, a Bernarda i Juan Pablo powinni czuć się współodpowiedzialni za to, co się stało. Słysząc krzyki, Maximiliano chce wiedzieć, co zaszło. Victoria unika odpowiedzi.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.