„Drogocenna perła” – Odcinek 75: Nie dopuścić do ślubu

W 75. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Sonan w ostatniej chwili zjawia się na ślubie Matilde. Emisja 1 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Manfred nie chce przyjąć do wiadomości, że Venceslau jest jego ojcem. Manfred pokazuje synowi znamię na ciele, aby przekonać go, że mówi prawdę. Wściekły Manfred próbuje zabić ojca, ale Franz staje mu na drodze. Uderza Mandrefa i ucieka z Venceslauem. Davi nie może znaleźć pracy. Perli śni się Silvia. Po przebudzeniu chce się z nią zobaczyć, lecz Amélia jej nie pozwala. Natomiast Silvii śni się Perła i także chce ją zobaczyć. Toni i Gaia dowiadują się od Nuna o zamknięciu sierocińca.

Porfírio spieszy na pomoc Manfredowi. Iolanda i Mundo pomagają Venceslauowi. Gertrude potwierdza Manfredowi, że jest synem Vencaslaua. Manfred wdaje się w kłótnię z Ernestem. Sonan przyjeżdża do Brazylii. Perła pomaga mu się dostać na ślub Matilde. Mnich pojawia się w chwili, gdy panna młoda ma powiedzieć tak. Manfred zjawia się u Venceslaua z policją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.