„Dziedziczka” – Odcinek 31: Walka o życie

W 31. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Sara trafia do szpitala. Débora grozi Juanowi. Emisja 1 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Mężczyźni w kominiarkach włamują się do samochodu, którym jadą Sara i Pedro. Paloma nie potrafi przebaczyć Irmie. Cornelio nie jest zadowolony z powrotu Agustína do pracy na hacjendzie. Paloma wstawia się za Sarą u Simona. Uważa, że powinien poznać ją lepiej, nim ją osądzi, bo jest dobrą osobą i dużo przeszła. Cornelio wyznaje miłość Beatriz i prosi ją o kolejną szansę. Lekarz informuje Juana, że stan Sary jest ciężki. Juan obiecuje Sarze, że będzie o nią dbał i nie pozwoli, by ktokolwiek ją skrzywdził. Nawet gdyby musiał z niej zrezygnować.

Juan mówi Mateo i Lucasowi, że Sara zawsze miała dobre intencje wobec braci i chciała się do nich zbliżyć, lecz oni tego nie zauważali. Zapowiada, że nie spocznie, dopóki Simón nie zapłaci za to, co zrobił Sarze. Modesto prosi Severiana, żeby pomógł Juanowi i Sarze być razem. Prospero przyznaje się Salvadorowi, że mają problemy finansowe i dlatego skłamał, że zamierza zamknąć sklep. Boi się, że Rosa dowie się o jego związku z Deborą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.