„Akacjowa 38” – Odcinek 280: Mauro rozpoczyna śledztwo

W 280. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Mauro składa niezapowiedzianą wizytę Cayetanie. Emisja 15 stycznia 2024 o godz. 18.45 w TVP2.

W kościele odbywa się msza w intencji zmarłych Manueli i Germana. Maximiliano pożycza Pablowi krawat, aby wyglądał elegancko. Paciencia martwi się zdrowiem Servanda. Chce, żeby poszedł na konsultację do dietetyka. Felipe nie wierzy w samobójstwo Germana. Prosi inspektora Padillę, by przyjrzał się śmierci przyjaciela i jego ukochanej. Sprawą ma zająć się jego najlepszy uczeń, inspektor Mauro San Emeterio.

Guadalupe martwi się, że nigdy więcej nie zobaczy córki. Opowiada Leonor o błędach, które popełniła. To przez nie Manuela wyszła za Justa i na długo straciła dziecko, które potem zginęło. Rosina ekscytuje się wiadomością o przyjeździe lekarza estetyki twarzy. Leandro jest zachwycony wynikami sprzedaży Trini.

Lourdes nieoczekiwanie zaprasza Trini do domu na kolację. Inspektor Padilla zaczyna podejrzewać, że Germán i Manuela padli ofiarą zabójstwa. Leandro i Felipe potwierdzają, że jedyną osobą, tak zaślepioną nienawiścią, by chcieć ich zabić jest Cayetana. Tymczasem inspektor Mauro składa niezapowiedzianą wizytę Cayetanie w jej domu.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38Comment

  1. I ciąg dalszy tych wszystkich nieszczęść przenosi się do drugiej części? Nie mogę się. doczekać ,
    kiedy bohaterowie serialu będą tryskać radością i szczęściem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.