„Drogocenna perła” – Odcinek 7: Na łasce ojca

W 7. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz wpada w pułapkę zastawiona przez ojca. Emisja 27 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Franz odtrąca Silvię i nie daje się namówić na powrót do fabryki. Ernest podejrzewa, że Franz niebawem zmęczy się życiem w ubóstwie i zatęskni za luksusami. Matoso próbuje uwieść Iolandę. Ponieważ ona mu się opiera, wyrzuca ją i Munda z domu. Iolanda i Mundo decydują się na powrót do Rio de Janeiro. Manfred zwodzi Franza – udaje jego przyjaciela i oferuje pomoc. Franz i Amélia pobierają się. Ernest pojawia się w trakcie ceremonii i zostaje na przyjęciu weselnym. Gdy para młoda tańczy, podchodzi do wnuczki i bierze ją na ręce.

Silvia otrzymuje telegram z wiadomością o śmierci ojca. Pragnie zemścić się na Erneście za to, jak potraktował jej ojca. Ernest proponuje synowi, by zamieszkał wraz z żoną i córką w rodzinnej posiadłości. Franz odmawia. Fabricio udostępnia swoje mieszkanie na zebranie partii i zaprasza Toniego i Munda. Franz szuka pracy. Nie wie, że Ernest zdążył już przekonać swoich przyjaciół i znajomych, by go nie zatrudniali. Liczy, że w ten sposób zmusi syna do powrotu do domu i do fabryki.

Mundo wraca do pracy w fabryce i już pierwszego dnia spiera się z szefem. Toni uspokaja go i przypomina, dlaczego wrócił. Silvia przysięga nad grobem ojca, że go pomści. Tenpa, Sonan oraz inni mnisi wyruszają na poszukiwanie miejsca ponownych narodzin Ananda. Franz jest zdesperowany – nikt nie chce dać mu pracy i nie stać go na nowe ubrania dla córki. Manfred proponuje mu pracę na nocną zmianę w fabryce i obiecuje, że będzie go krył. Franz zgadza się nieświadomy, że cały plan został uknuty przez jego ojca. Pracownicy fabryki patrzą nieprzychylnie na obecność Franza. Myślą, że Ernest przysłał go na przeszpiegi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.