„Drogocenna perła” – Odcinek 6: Amélia i Franz zostają rodzicami

W 6. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Amélia wydaje na świat córkę. Emisja 26 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mundo wykrada z sejfu pieniądze Ernesta. Amélia i jej rodzina opuszczają dom. Wenceslao zawiadamia Ernesta, że Iolanda wyjechała z Mundem. Manfred zdobywa adres Amelii dzięki Loli i wybiera się do niej z wizytą. Ernest spiskuje przeciwko Wencelasowi. Silvia namawia Franza, żeby wyskoczyli gdzieś razem, ale on się nie zgadza. Wenceslao przechwytuje listy Franza do Amelii.

Silvia i Franz wracają z Paryża. Franz jest niepocieszony, gdy odkrywa, że Amélia się wyprowadziła. Próbuje dowiedzieć się, dokąd się udała, ale właściciele Cabaré nie chcą mu nic powiedzieć. Później Ernest wmawia mu, że jego narzeczona wyjechała z innym mężczyzną. Miquelina spotyka Franza przy barze. Gdy orientuje się, że ktoś sfałszował jego list do Amelii, decyduje się wyjawić mu, gdzie znajdzie Amelię. Sonan słyszy glos dziecka i sądzi, że Ananda się odrodził. Amélia godzi się z Ernestem i wydaje na świat córkę, Pérolę.

Franz zwraca się z pretensjami do ojca, że go wydziedziczył. Manfred cieszy się z faktu, że ojciec i syn są skłóceni. Valter radzi Ernestowi, żeby trzymał Franza blisko siebie i przyjął jego narzeczoną oraz córkę pod swój dach. Ernest prosi Manfreda, by odstąpił swoje stanowisko Franzowi. Manfred i Silvia planują kolejny zamach. Silvia odwiedza Franza, by złożyć mu pewną propozycję. Amelia widzi ich razem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.