„Drogocenna perła” – Odcinek 5: Sfałszowany list

W 5. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest doprowadza do zerwania Amelii z Franzem. Emisja 25 września 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Mundo opuszcza areszt. Silvia wtajemnicza Manfreda w swój plan zemsty i przekonuje go do współpracy. Manfred knuje przeciwko Franzowi, Ernest daje mu zielone światło do działania. Amélia mówi Arlindinhowi, że jest w ciąży. Ernest wysyła Franza w pilną podróż służbową. Gdy Amélia zjawia się w odlewni, Manfred aranżuje wszystko tak, by nie zobaczyła się z Franzem. Franz nie zastaje Amélii w domu, gdy przychodzi powiedzieć jej o wyjeździe. Postanawia wyjaśnić jej wszystko w liście i prosi Ernesta o doręczenie go Amelii. Silvia chwali się Loli, że wybiera się z Franzem do Paryża. Ta mówi o tym Amelii.

Ernest wręcza Amelii sfałszowany list, w którym Franz rzekomo z nią zrywa. Amélia jest zrozpaczona. Iolanda i Mundo całują się na plaży. Mnisi wspominają misję Anandy Rinpochego. Mundo wyrzuca Amelię z domu, gdy dowiaduje się, że zaszła w ciążę z Franzem. Szybko jednak zmienia zdanie. Ernest zapowiada Gertrude, że wkrótce czekają ich zmiany. Apolônio i Amélia dziękuję Miquelinie za okazana pomoc.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.