„Drogocenna perła” – Odcinek 19: Decyzja Ernesta

W 19. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Ernest chce odebrać Amelii jej córkę. Emisja 13 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Sílvia okłamuje Manfreda i Ernesta, że nie widziała Peroli. Pérola przypomina sobie swój sen i wierzy, że Sonan przyjdzie jej z pomocą. Manfred odkrywa, że Sílvia nie udzieliła pomocy Peroli. Peteleco boi się trafić do sierocińca. Wmawia Laurze, że Odilon jest jego wujkiem. Ernest obwinia Amelię o zaginięcie wnuczki. Hilda zdobywa pracę kelnerki w kabarecie.

Sonan odnajduje Perolę i odprowadza ją do matki. Później wyznaje Tenpie, że czuje bliską więź z dziewczynką. Franz chce zabrać córkę do swojego domu, by zbadał ją lekarz, lecz Amélia się nie zgadza. Lola postanawia wrócić do kabaretu. Pérola prosi dziadka, by przestał się kłócić z jej matką. Matilde opiekuje się Sonanem, który dostał wysokiej gorączki. Toni zaprasza Hildę na kawę. Ernest oznajmia Franzowi, że zamierza wystąpić o prawa do opieki nad Perolą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.