„Triumf miłości” – Odcinek 29: Przypuszczenia

W 29. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo myśli, że odnalazł córkę. Emisja 6 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda sądzi, że María Magdalena może być córką Victorii i Juana Pabla. Mimo to odtrąca dziewczynę. Linda zaskarbia sobie sympatię Fernandy – proponuje jej przyjaźń i pomoc w schadzkach z Federikiem. Osvaldo nie może zapomnieć o Lindzie. Proponuje Victorii, by poszła z nim na kolację. Victoria wymawia się nawałem pracy. Fernanda złości się widząc, że Cruz zakradł się do jej sypialni i zostawił dla niej różę. Ogrodnik tłumaczy się, że w ten sposób chciał przeprosić ją za pocałunek. Kiedy dziewczyna zostaje sama, nie może powstrzymać swojego wzruszenia.

Juan Pablo czuje się winny, że jego córka, María Magdalena tak się stoczyła. Fernanda wyznaje matce, że wie iż znała ojca Federico wcześniej. Victoria zaprzecza. Fernanda donosi matce, że jej brat spotyka się z Maríą. Osvaldo prosi, by nie wtrącała się do życia jego syna. Grozi, że jeśli go nie usłucha, odejdzie z domu. Victoria zapowiada, że nigdy nie zgodzi się na związek Maksa z Maríą. Juan Pablo zawiadamia Victorię, że odnalazł dziewczynę, która może być ich córką.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.