„Bezduszna” – Odcinek 65: Jednak ciąża!

W 65. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Isabela odkrywa, że spodziewa się dziecka. Emisja 13 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Rafael popiera kandydaturę Davida na burmistrza. Octavio proponuje synowej pracę. Fernanda ma wątpliwości, czy powinna ją przyjąć. Julia nie daje spokoju Isabeli. Nalega, by niezwłocznie zaszła w ciążę z Rigobertem. Antonio oczekuje od Octavia zapłaty za otwarcie zabezpieczonych przez policję drzwi do firmy. Germán zgadza się poprowadzić kampanię Octavia.

Isabela wyznaje matce, że Ángela wróciła, by odzyskać Rigoberta. Rafael planuje kupić dom dla syna. Germán odkrywa farsę z ciążą Isabeli i zmusza córkę, by przyznała się do kłamstwa. Octavio płaci Edgarowi za lojalność. Rafael zabiera Isabelę do ginekologa. Rosalina mówi Miriam, że wspólnie z Luisem zamierzają opuścić Huastekę. Julia uwodzi Octavia.

Carmelo uprzedza syna, że w El Primor zostaną zainstalowane kamery. Mary policzkuje Piera, gdy ten próbuje ją pocałować. Ángela wyznaje miłość Rigobertowi i idą do łóżka. Clara pragnie opowiedzieć Davidowi o swojej przeszłości, lecz Sandra jej przeszkadza. Leticia jest świadkiem kłótni Julii z Germanem. Isabela jest w szoku, gdy podczas badania USG okazuje się, że naprawdę spodziewa się dziecka. Ginekolog zapewnia ją, że ciąża przebiega prawidłowo.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.