„Drogocenna perła” – Odcinek 14: Wizyta mnichów

W 14. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Pérola zauważa mnichów z Himalajów. Emisja 6 października 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Hilda pomaga Iolandzie zapewnić sobie wymówkę przed mężem. Gertrude i Manfred rozmawiają na temat Peroli i Franza. Do Brazylii dociera radosna wiadomość o zakończeniu wojny. Wszyscy świętują. Dália cieszy się na myśl, że jej brat wróci z frontu. Mnisi z Himalajów w końcu mogą wyruszyć do Brazylii. Iolanda korzysta z okazji i ponownie odwiedza Munda. W trakcie wieczoru dochodzi do spięcia między Ernestem i Mundem.

Arlindo wpada na pomysł nowego spektaklu, jednak brakuje mu pieniędzy na jego sfinansowanie. Pérola płacze, gdy dowiaduje się o kłótni dziadka i wujka. Iolanda w porę opuszcza Munda, by wrócić do domu z Viktorem i Hildą. Pérola spędza czas z matką. Lindita pomaga mnichom odnaleźć się w Brazylii. Rosarinho, brat Santinhi, przyjeżdża do Rio de Janeiro. Nuno podejrzewa, że w fabryce doszło do defraudacji. Venceslau grozi mu, żeby zmusić do milczenia. Franz także ma swoje podejrzenia. Silvia całuje się z Viktorem. Podczas spaceru z dziadkiem Pérola zauważa mnichów. Franz oddaje córkę pod opiekę Amelii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.