„Bezduszna” – Odcinek 60: Rozwodu nie będzie

W 60. odcinku telenoweli „Bezduszna”: Fernanda nie chce się rozwieść. Emisja 6 października 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Octavio przerywa rozmowę Fernandy z Isabel, przez co tej drugiej nie udaje się pochwalić, że oczekuje dziecka Rafaela. Rafael także nie znajduje okazji, by poinformować żonę o ciąży. Luis obwinia Cesara o swoje problemy z firmą. Uważa, że posłużył się do tego Fernandą. Juana mówi Fernandzie, że gdyby naprawdę kochała Rafaela, nie wysługiwałaby się nim do swojej zemsty. Octavio rozkazuje Edgarowi zerwać pieczęci, którą policja zamknęła wejście na teren firmy. Luis dowiaduje się od Candeli, że Rosalina spodziewa się jego dziecka. Proponuje dziewczynie, żeby się pobrali i założyli rodzinę. Rafael wyjawia ojcu, że będzie miał dziecko z Isabelą. Octavio uznaje, że konieczne będzie wykonanie badania DNA na potwierdzenie ojcostwa.

Fernanda jest zrozpaczona wiadomością o ciąży Isabeli. Nie zamierza jednak urządzać skandalu. Zaprasza Isabelę i Julię na ranczo, by w obecności Leticii i Octavia oznajmić, że dziecko otrzyma należne mu nazwisko. Germán pyta Isabelę, czy ma pewność, że ojcem jej dziecka jest Rafael. Fernanda nie zgadza się na rozwód z mężem. Julia nalega, by Isabela jak najszybciej zaszła w ciążę. Fernanda wyznaje Cesarowi, że znalazła się w trudnej sytuacji. Edgar zostaje zatrzymany za złapanie policyjnej pieczęci. Octavio umywa ręce i na dodatek publicznie oskarża Edgara. Fernanda wyznaje Juanie, że nie pozwoli Isabeli odbić jej Rafaela.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bezduszna” na stronie www.novela.pl/bezdusznaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.