„Triumf miłości” – Odcinek 24: Romantyczny wieczór

W 24. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks zaprasza Maríę na romantyczną kolację. Emisja 29 września 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Podczas kręcenia filmu Osvaldo zostaje ranny. Ofelia zarzuca Guillermowi, że podmienił ślepą amunicję na ostrą, by zabić Osvalda. Guillermo zaprzecza. Bernarda wyrzuca Tomasę z pracy za wyjście bez jej pozwolenia. Tomasa nie ukrywa, że spotkała się z Victorią i że zgodziła się przyjąć posadę u niej, a zanim opuści dom Bernardy chce powiedzieć Juanowi Pablowi o swoich podejrzeniach: słyszała jak Bernarda krzyczy po nocach opędzając się od duchów zmarłych i jest przekonana, że to ona zabiła Octavia, który zamierzał wyjawić Juanowi Pablowi prawdę o ciąży Victorii. Bernarda rzuca się na Tomasę. Bije ją tak długo aż kobieta umiera.

Max wyjaśnia Maríi, że przez cały dzień udawał powściągliwość, a w rzeczywistości planował niespodziankę – romantyczny wieczór z kolacją przy muzyce skrzypiec. Fausto proponuje Bernardzie, że spali zwłoki Tomasy. Pragnie służyć Bernardzie, bo tak jak ona chce niszczyć wszystkich grzeszników. Pedro przekonuje Osvalda, że na planie ktoś celowo podmienił amunicję, by go zabić. Zamierza przeprowadzić śledztwo w tej sprawie. Na wieść o postrzale Victoria natychmiast jedzie do Osvalda, by czuwać przy jego boku. Zapewnia męża, że bez niego jej życie straciłoby sens. Linda, która leży w tym samym szpitalu, odnajduje Osvalda. Osvaldo każe jej o sobie zapomnieć, dodaje, że z pewnością sprowokowała swój wypadek i wyprasza ją z pokoju. Guillermo nagrywa ich telefonem komórkowym.

Bernarda mówi Juanowi Pablowi, że Tomasa odeszła bez pożegnania i przedstawia mu nowego służącego – Fausta. Juan Pablo pyta matkę, skąd dochodzi odór spalonego ciała. Oniemiała Bernarda nie wie co powiedzieć żądającemu wyjaśnień synowi.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.