La Patrona – Odcinek 9

Alejandro (Jorge Luis Pila) proponuje Gabrieli (Aracely Arámbula), żeby uciekli daleko, gdzie jego matka nie będzie mogła przerwać ich szczęścia.

Alejandro (Jorge Luis Pila) proponuje Gabrieli (Aracely Arámbula), żeby uciekli daleko, gdzie jego matka nie będzie mogła przerwać ich szczęścia. Gabriela prosi, żeby zaczekał, albowiem nie może narażać syna na niepotrzebne ryzyko. Macario (Francisco ‘Pakey’ Vázquez) płaci Lucasowi, żeby uciął pukiel włosów Davida (Patricio Sebastián). Gabriela mówi Francisce (Geraldine Zinat) o planach ślubnych. Davidowi słyszy ich rozmowę i ostrzega matkę, że ucieknie z domu, jeśli wyjdzie za Alejandro. Antonia oferuje Gabrieli pieniądze w zamian za opuszczenie miasteczka i zerwanie kontaktów z jej synem. David wypomina matce, że spała poza domem. Gabriela obiecuje synowi, że wkrótce ich życie się zmieni na lepsze. Fernando spotyka Davida.

[jwplayer player=”4″ mediaid=”15621″]

Odcinki serialu “La Patrona” są dostępne w języku hiszpańskim z napisami w języku angielskim. Nagranie zostało udostępnione przez producenta serialu Telemundo na jego stronie i osadzone powyżej w celach informacyjnych. Nie przywłaszczamy sobie praw do materiału.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.