fot. Venevision

Odc. 21/101: Lucrecia dochodzi do siebie w szpitalu. Prosi Pedro, żeby ją zabrał ze sobą. Ibarra odmawia, ale obiecuje, że będzie odwiedzał ją. Gregorio ma zamiar odzyskać względy Elviry. Doris nie chce o niczym słyszeć. Ma zamiar pozostać jedyną kobietą w życiu mężczyzn z rodziny Negrete. Obmyśla plan i prosi Brigitte o pomoc. Z drigiej strony Elvira z dnia na dzień traci bardziej głowę dla Renato. Chce jak najszybciej zostać jego żoną, zanim Gregorio pokrzyżuje jej plany. Renato też zaczyna zakochiwać się w Elvirze. Rita ostrzega go, żeby tego nie robił. Mimo planu Antonio policja zatrzymuje Gregorio pod zarzutem pobicia córki. Lucrecia jest przerażona. Antonio każe jej odwołać swoje zeznania i powiedzieć, że nie pamięta swojego oprawcy. Kobieta oczyszcza niesłusznie oskarżonego ojca. Camila stara się być silna i ufać Pedro. Antonio jednak nie ustaje w próbach zniechęcenia jej do Ibarry. Wmawia jej, że mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie swojej żony. Kobieta jest zła. Pedro chce z nią porozmawiać, ale ona zarzuca mu, że wiecznie coś przed nią ukrywa. Mężczyzna nie odpuszcza. Zmusza Camilę, żeby go wysłuchała. Panchito odwiedza Gregorio w areszcie i oferuje mu swoje wsparcie. Negrete jest zaskoczony. Obiecuje Panchito, że uzna go jako syna i umieści go w swoim testamencie. Florencia martwi się relacją ojca z Camilą. Doris słyszy rozmowę córek i dowiaduje się o nowej obsesji męża. Kiedy Antonio jedzie do aresztu po ojca, żona zapowiada mu, że nigdy nie dostanie rozwodu i uprzykrzy życie Camili. Mąż grozi jej, ale ona jest gotowa pójść z nim na wojnę. Antonio postanawia kontynuować swój plan pozbywania się ojca. Prosi Elvirę, żeby na nowo pomogła mu go podtruwać. Kobieta odmawia, ale Negrete szantażuje ją odciskami palców na buteleczce od trucizny.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 22: Tracy oskarża Renato o kradzież pieniędzy. Grozi mu wyrzuceniem z domu oraz połączeniem sił z innymi oszukanymi kobietami, a następnie złożenie donosu na policji. Postawiony pod ścianą mężczyzna odgraża się, że deportuje ją i całą jej rodzinę. Antonio jedzie na policję, żeby uwolnić ojca, ale na miejscu okazuje się, że Doris już o to zadbała. Wściekły ojciec jedzie do szpitala do Lucrecii. Antonio oczekuje od Valentína lojalności. Chce, żeby zdradził mu, gdzie jest testament jego matki. Osiąga swój cel. Syn Gregorio jedzie do „El Alcatraz” z zamiarem odnalezienia go. Po włamaniu się do sejfu znajduje dokument, w którym matka zapisuje mu i Lucrecii połowę swojego majątku. Szczęśliwy mężczyzna jedzie do szpitala i stawia czoła ojcu. Gregorio podejrzewa, że Valentín zdradził go i teraz jest po stronie Antonio. Zleca Panchito, żeby go miał na oku. Renato nie dba o groźby Rity i poważnie myśli o ślubie z Elvirą. Camila wątpi w Pedro. Chce wiedzieć, czy ukochany miał coś jednak wspólnego ze śmiercią swojej żony. Ibarra czuje się urażony. Wychodzi, żeby spotkać się z Lucrecią, która uciekła ze szpitala i zadzwoniła do niego, mówiąc, że ojciec wyrzucił ją z domu. Pedro współczuje kobiecie. W końcu zgadza się, żeby zatrzymała się na jego ranczo. Kiedy Lucrecia pojawia się w „El Talismánie” zastaje tam Camilę, która postanowiła walczyć o Pedro i przeprowadzić się na hacjendę.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 23: Camila przeprowadza się do rezydencji. Pedro umieszcza ją w swojej sypialni, Lucrecię w pokoju dla gości, a sam zajmuje pokój Mariany, który nie zmienił się od dnia jej zniknięcia. Wściekła córka Gregorio zawiadamia brata o decyzji Camili. Tymczasem on zmusza Elvirę do podawania Gregorio trucizny i wmawia jej, że Pedro zabił Marianę. Każe jej przekonać córkę do tego, że Ibarra jest mordercą. Jako dowód swoich słów daje Elvirze stare gazety, w których Pedro figuruje jako zabójca swojej żony. Florencia i Fabiola zakochują się w José Armando, nie mając pojęcia, że spotykają się z tym samym chłopakiem. Tymczasem on w obawie przed zdemaskowaniem wmawia dziewczynom, że ma brata bliźniaka. Doris wyjawia teściowi swój plan zatrzymania Antonio przy sobie – nastawi córki przeciw ojcu. Alberta stara się otworzyć Fabioli oczy i uświadomić jej, kim jest jej ojciec. Dziewczyna rozmawia z siostrą. Obie postanawiają pomówić z ojcem i wyjaśnić swoje wątpliwości. Genoveva radzi Camili, żeby rozmawiała z Pedro i nie pozwoliła, aby nieporozumienia stanęły między nimi. Lucrecia zakrada się do sypialni Ibarry i całuje go. Wówczas do pokoju wchodzi Camila, która poszła za rada Genovevy.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 24: Camila i Pedro kłócą się. Ibarra ma żal do ukochanej, że w niego wątpi. Patricia zawiadamia Pedro o śmierci siostry Luciany. Mężczyzna postanawia się pojechać do Tijuany i odwiedzić grób zakonnicy. Renato obmyśla plan, jak przekonać Elvirę, że dom rezydencja Oscara należy do niego. Kobieta jest oszołomiona, widząc dom kochanka. Spędzają razem noc w posiadłości. W międzyczasie Rita zaciąga Oscara do łóżka, żeby wcześniej nie wrócił do domu. Antonio kłóci się z córkami, które nie chcą zaakceptować jego miłości do Camili. Doris wykorzystuje sytuację i jeszcze bardziej podburza córki przeciw ojcu. Przeprasza je za swoje zachowanie i zapewnia o swojej miłości. Gregorio podupada na zdrowiu. Podejrzewa, że wszystkiemu winne są leki, które bierze. Postanawia iść do lekarza w tajemnicy przed wszystkimi, bo nie chce, żeby syn dowiedział się o jego kryzysie zdrowotnym. Doris zdradza Brigitte, że planuje uwieść teścia i doprowadzić go do ołtarza. Jest gotowa na wszystko, żeby nie stracić dachu nad głową. Antonio jest zdesperowany, żeby zdobyć serce Camili. Ma zamiar ożenić się z nią za wszelką cenę. Mężczyzna przypomina sobie, że ma odciski palców Elviry na buteleczce od trucizny. Postanawia oskarżyć ją o próbę zabójstwa ojca.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:55 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


6 KOMENTARZE

  1. Moja ulubiona telenowela. Na wakacje gdy nie puszczają nic nowego jest idealna :) Dobrze że chociaz jedną premierę mamy bo wiadomo że na tv 4 i tv 6 juz nie mozemy liczyc. Wolą glupoty puszczać.

  2. złości mnie , że nie ma jakiejs tresci tylko ciagle Antonio ze siostra Robią głupie intrygi, a Camila wierzy jemu a nie Antoniu.No i nie widać tej chemi między Camilą a Pedro tak jak w AB

  3. to sie zaczyna robić głupie. zwłaszcza te intrygi lukrecji i Antonia. niedorzeczne.A teraz jeszcze Pedro umiescił Lukrecje w pokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.