La Patrona – Odcinek 10

Aníbal informuje Antonię (Christian Bach), że Gastón pomaga El Tigre. Kobieta dowiaduje się także, że jej syn o mały włos

Aníbal informuje Antonię (Christian Bach), że Gastón pomaga El Tigre. Kobieta dowiaduje się także, że jej syn o mały włos nie powiedział Davidowi, że jest jego ojciec. Radzi mu, aby odstawił alkohol i zdobył Gabrielę (Aracely Arámbula) oraz sympatię Davida. Irene (Erika de la Rosa) otrzymuje kopertę z agencji turystycznej zaadresowaną do Alejandro (Jorge Luis Pila). Alejandro wyjaśnia, że przeprowadza się do stolicy wspólnie z Gabrielą i jej synem. Antonia prosi syna i Gabrielę o przebaczenie oraz namawia, żeby zostali w miasteczku. Podczas festynu kobieta ogłasza publicznie, że Alejandro zaręczył się z Gabrielą.

[jwplayer player=”4″ mediaid=”15630″]

Odcinki serialu “La Patrona” są dostępne w języku hiszpańskim z napisami w języku angielskim. Nagranie zostało udostępnione przez producenta serialu Telemundo na jego stronie i osadzone powyżej w celach informacyjnych. Nie przywłaszczamy sobie praw do materiału.


Comments

  1. Jakie ciekawe streszczenia a w telewizji taki chłam leci .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.