Susana próbuje zastraszyć Angustias. Ta odgraża się jej i uprzedza, że jeśli wystąpi przeciwko niej, powie Luisowi i Prudencii, że zmusiła Vanessę do powrotu do Alberta, chociaż wiedziała o jej miłości do Paulina, aby dalej postrzegali ją jak córkę i obdarzyli miłością, której ona nie potrafiła jej dać. Alberto uświadamia Vanessę, że Paulino odtrącił ją, ponieważ poczuł się urażony, gdy nie chciała przedstawić go swoim znajomym. Proponuje jej jednak, żeby zaczekała aż przemyśli swoją sytuację i sam do niej wróci.

Lucrecia flirtuje z Albertem. Mężczyzna ulega jej bez wyrzutów sumienia. Prudencia wyznaje mężowi, że pragnie uratować ich małżeństwo. Susana zwraca się z pretensjami do do Luisa, że pogodził się z żoną. Miała bowiem nadzieję, że przyjmie jej miłość i dlatego odważyła się przed nim otworzyć. Luis sprowadza ją na ziemię. Deklaruje, że potrzebuje spokojnego życia u boku żony.

Susana wyładowuje swoją złość na Vanessie. Grozi umieszczeniem jej w szpitalu psychiatrycznym. Vanessa wyjaśnia Prudencii, że to nie z powodu rozstania z Albertem jest tak bardzo przygnębiona, lecz z niespełnionej miłości do innego mężczyzny. Dodaje, że Alberto wiedział o wszystkim i okazał jej zrozumienie, w przeciwieństwie do jej matki. Doktor Bazán rozbudza nadzieje Mariny na odzyskanie wzroku. Zapewnia ją, że nawet jeśli operacja nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, nie zaszkodzi jej zdrowiu ani życiu. Marina oznajmia matce, że postanowiła poddać się operacji.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.