Maria wyjaśnia mężowi, w jaki sposób odnalazła ich syna. Opowiada mu o tym, jak próbowała zadbać o jego wychowanie i wykształcenie, aby nie wzgardził nim, gdy prawda wyjdzie na jaw. Luis Fernando obwinia się za nieszczęścia, jakie spadły na Maríę. Ona okazuje mu zrozumienie oraz obiecuje, że odtąd będą wiedli szczęśliwe życie razem z dziećmi. Luis Fernando uznaje Nanda za swojego syna, a chłopak akceptuje go jako swojego ojca.

Penélope i José María zostają zatrzymani przez policję pod zarzutem oszustwa i wymuszeń. Soraya powierza mecenasowi Armenterosowi zarządzanie swoimi finansami. María zaprasza Agripinę i Veracruza do zamieszkania w rezydencji, by zawsze byli blisko Nanda. Veracruz woli jednak pozostać w ubogiej dzielnicy pośród bliskich, z którymi czuje się związany. Prosi jedynie o możliwość odwiedzania chrześniaka.

Soraya zjawia się niespodziewanie u Luisa Fernanda i jego ojca. Wyjaśnia, że jej śmierć była częścią planu, aby umożliwić Luisowi Fernandowi poślubienie Maríi oraz że powróciła, aby prosić o wybaczenie. Victoria nie wierzy w skruchę Sorai. Carlota mdleje na jej widok. Victoria prosi Sorayę, aby nigdy więcej nie zakłócała spokoju nikogo z jej rodziny. Alicia rozpacza nad swoim losem. Esperanza nie wie, jak jej pomóc. Ma związane ręce, gdyż ojciec dziewczyny powierzył opiekę nad nią Sorai.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.