Eliza marzy o lepszym życiu. Czuje się wykorzystywana przez Dina. Ośmiela się zwrócić do niego z pretensjami, lecz wtedy sama zostaje upomniana przez Gildę, nakazującą jej okazywać wdzięczność ojczyma. Nie wierzy w śmierć ojca i łudzi się, że pewnego dnia powróci i zabierze ją ze sobą. Carolina zwołuje całą ekipę z agencji i przedstawia jej swoje oczekiwania. Uprzedza telefonicznie Arthura o punktualnym przybyciu na lotnisko. Mężczyzna przyjeżdża w towarzystwie modelki, z którą spędził upojną noc.

Eliza oznajmia braciom, że pragnie odejść. Mieszkanie Dorinhii zostaje zalane. Carolina kręci nosem, gdy Dorinha sprowadza się do niej wraz z rodziną. Lili postanawia wyjechać z Germanem. On zapewnia ją, że nigdy nie łączyło go nic z Caroliną. Jonathan zostaje hojnie wynagrodzony przez Lili za swoją pracę. Jacaré próbuje wykraść mu zarobione sto dolarów. Arthur przyjeżdża do warsztatu samochodowego Dina, żeby oddać samochód do przeglądu. Poznaje tam Elizę. Jest oczarowany jej urodą. Chwali się, że pracuje w agencji modelek.

Arthur wręcza Elisie hojny napiwek. Lu wylewa wodę na ubrania Lili. Dziewczyna jest zmuszona kupić sobie nowe ciuchy. Po powrocie zastaje Germana i Carolinę bardzo blisko siebie. German tłumaczy się, że pomagał Carolinie gdyż jej spódnica utknęła w drzwiach samolotu. Carolina życzy sobie, aby Arthur towarzyszył jej podczas podróży i pomagał Lili. Elisa rozmyśla o Arthurze.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.