Prudencia przejmuje się Mariną. Obawia się, że rozstanie z Albertem było dla niej wielkim ciosem. Isauro odmawia oddania Marinie jej aktu urodzenia. Okłamuje ją, że wysłał go wraz z innymi dokumentami potrzebnymi do przeprowadzenia badań. Alberto proponuje Marinie, żeby zwrócili się do urzędu o wydanie kopii. Przekonują ją również do milczenia w sprawie ich ślubu – im mniej osób będzie znało ich plany, tym większe szanse, że nikt nie stanie im na drodze.

Susana próbuje podtrzymać Alberta na duchu po rzekomym zerwaniu z Mariną. Radzi mu, żeby nie zamykał się na świat. On przypomina kobiecie, że jego relacje z Mariną nie powinny ją interesować. Prudencia przyjmuje z niedowierzaniem wiadomość, że Damiana jest matką Mariny. Angustias wmawia jej, że Damiana związała się z cudzoziemcem, aby wytłumaczyć po kim dziewczyna odziedziczyła jasny kolor oczu.

Prudencia przyznaje się synowi, że poprosiła Marinę, aby odsunęła się od niego. Tłumaczy, że miała na względzie jego dobro. Alberto jest rozczarowany zachowaniem matki. Uświadamia ją, że Marina była gotowa poświęcić się, ale on jej na to nie pozwolił oraz że wciąż są razem. Susana donosi Luisowi, że Alberto i Marina rozstali się. Mężczyzna przyjmuje tę wiadomość z zadowoleniem. Tymczasem w tajemnicy przed wszystkimi Marina i Alberto pobierają się.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.