Luis Fernando złości się na Maríę, gdy ta długo nie wraca, ponieważ spędza czas z Nanditem. Maríi nie udaje się poznać przybranej matki chłopca. Agripina gani Nandita za późny powrót do domu. Podejrzewa, że chłopiec ukradł rzeczy, jakie sprezentowała mu María. Victoria uświadamia Maríę, że przez poszukiwania syna zaniedbuje męża. Luis Fernando ma pretensje do żony o to, że wybrała towarzystwo Nandita zamiast jego i Tity. Uprzedza ją, jeśli nie okaże Ticie zainteresowana, dziewczynka może nabrać podejrzeń, że nie jest ich rodzoną córką. Toña przekonuje Agripinę, że Nandito jest dobrym chłopcem i nie kradnie.

Penélope wyznaje Luisowi Fernandowi, że jest w nim zakochana. On także zdobywa się na szczerość i wyjawia, że María od dawna nie okazuje mu zainteresowania. Umawiają się na spotkanie w barze. Fernando dopinguje Maríę, żeby nie rezygnowała z poszukiwań syna, jeśli wciąż ma nadzieję, że go odnajdzie. Luis Fernando wdaje się w romans z Penélope. Lupe ostrzega Maríę, że może stracić męża. Ona jest gotowa poświęcić własne małżeństwo za cenę odnalezienia syna.

Luis Fernando wraca do domu pijany. Czuć od niego woń perfum innej kobiety. Lupe domyśla się, że Penélope zawróciła mu w głowie. Nakazuje dziewczynie zostawić Luisa Fernanda, ale ona jej nie słucha. María zwraca się z pretensjami do męża o jego nocne eskapady. Domyśla się, że ją zdradza. Luis Fernando odpowiada, że potrzebuje bliskości innych kobiet, szczęśliwych, które potrafią okazywać miłość. Później nachodzą go wyrzuty sumienia. Próbuje zakończyć romans z Penélope, ale brakuje mu silnej woli. María dowiaduje się od Tity, że Penélope wmawia jej chorobę oraz że spaceruje po parku za rękę z Luisem Fernandem jak gdyby byli parą.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.