Nandito zapada na odrę. Agrupina i Veracruz próbują leczyć go ziołami. Kiedy ich starania nie przynoszą poprawy, zabierają chłopca do szpitala. Jego stan ulega pogorszeniu. Tita skarży się Maríi, że Penélope znęca się nad nią. Luis Fernando chce zwolnić opiekunkę. María wstawia się za nią, jednak nie życzy sobie, aby dłużej zajmowała się ich córką. Proponuje dziewczynie pracę pokojówki. Ona jednak woli odejść, niż im usługiwać.

Fernando dopytuje się syna o jego romans z Penélope. Luis Fernando oświadcza ojcu, że nie będzie czekał w nieskończoność aż María zechce dopełnić małżeńskich powinności. Penélope zwraca się z pretensjami do Luisa Fernanda. Grozi, że wywoła skandal, jeśli nie przywróci jej z powrotem do pracy. Mężczyzna ugina się pod szantażem. María nakrywa męża na pocałunku z Penélope. Nakazuje dziewczynie natychmiast opuścić rezydencję. Luis Fernando wyrzuca ją siłą za drzwi.

María ma żal do męża o to, że znalazł sobie kochankę pośród służby i romansował z nią na oczach córki. Luis Fernando błaga o przebaczenie. Jego łzy nie wzruszają Maríi. Kobieta dochodzi do wniosku, że nie ma już ratunku dla ich małżeństwa i żąda rozwodu.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.