„Światło twoich oczu” - Odcinek 13: Prawdziwa miłość | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 13: Prawdziwa miłość

novela.pl 14 września 2018 0

W 13. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Albero wyjawia matce, że pokochał Marinę. Emisja 21 września 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 13: Prawdziwa miłość

Alberto pragnie przekonać się, że podjął właściwą decyzję, wybierając Vanessę na swoją przyszłą żonę, zanim złoży małżeńską przysięgę. Dzieli się swoimi rozterkami z Paulinem, który doskonale rozumie jego potrzebę ucieczki przed prawdziwym uczuciem. Po rozmowie decyduje się stawić czoła sytuacji. Biegnie do Mariny i wyznaje jej miłość. Ona deklaruje, że odwzajemnia jego uczucie, ale nie mogą być razem, gdyż on jest zaręczony. Nie zgadza się także na ukrywany romans. Zgadza się natomiast zaczekać na niego, jeśli zdecyduje się zerwać z Vanessą.

Marina przyznaje rację Damianie co do podejrzeń wobec Alberta. Kobieta nie kryje zaskoczenia, gdy słyszy, że Alberto jest gotowy zerwać wieloletni związek z Vanessą. Ostrzega dziewczynę, żeby nie wspominała o niczym Isaurowi. Alberto proponuje Vanessie, żeby wstrzymali się z zawarciem małżeńatwa. Susana nie zgadza się na zmianę daty ślubu. Próbuje wywrzeć presję na córce. Luis także uważa, że Alberto powinien dotrzymać danego słowa i za miesiąc poślubić narzeczoną. Alberto wyznaje matce, że nie kocha Vanessy, gdyż jego prawdziwą miłością jest Marina.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X