Luis Fernando nie dba o żonę. Zamiast przejmować się jej losem, zagląda do kieliszka i użala się nad sobą, czym naraża się ojcu. Soraya nie może pogodzić się z myślą, że może stracić Luisa Fernanda. Teraz, gdy nie łączy ich już dziecko, on może zażądać od niej rozwodu. Luis Fernando ubliża Maríi za to, że spędza czas w towarzystwie Vladimira. Dziewczyna próbuje sprowadzić go do pionu – nakazuje mu wziąć się w garść i zająć czymś pożytecznym.

Fernando oferuje Maríi wynagrodzenie za pracę w jego gabinecie. Luis Fernando przyznaje przed samym sobą, że zakochał się w Maríi. Kiedy Soraya zwraca się do niego z pretensjami, oznajmia jej, że w ogóle go nie pociąga i porównuje do wychowanki ojca. María pragnie wyszkolić się na sekretarkę. Victoria zmienia zdanie o Maríi. Dostrzega w niej posłańca zesłanego przez Boga i przeprasza za wcześniejsze traktowanie. Podsłuchawszy ich rozmowę, Soraya wybucha gniewem i jest gotowa wytoczyć wojnę Maríi.

Soraya nie zgadza się na rozwód z Luisem Fernandem. Oświadcza Calixcie, że nawet po śmierci nie da mężowi spokoju. Postanawia z powrotem przeciągnąć Victorię na swoją stronę. W tym celu wmawia kobiecie, María czyha na jej rodzinny majątek i po śmierci Fernanda mogłaby stać się jego spadkobierczynią. María przebacza Luisowi Fernandowi, że z niej zadrwił, gdyż dodało jej to sił, aby zawalczyć o siebie i zostać prawdziwą damą. Vladimir odkrywa, że Luis Fernando grywa w kasynach.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.