„Maria z przedmieścia” - Odcinek 14: Długi Luisa Fernanda | novela.pl

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 14: Długi Luisa Fernanda

novela.pl 17 września 2018 0

W 14. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Luis Fernando popada w długi. Emisja 24 września 2018 o godz. 16.00 w Czwórce

„Maria z przedmieścia” – Odcinek 14: Długi Luisa Fernanda

Vladimir ostrzega brata, że doniesie ojcu o jego nowym nałogu. Uświadamia go, że jeśli wpadnie w długi, skończy za kratkami lub co gorsza pożegna się z życiem. Pewny siebie Luis Fernando odpowiada, że nie zamierza rezygnować z uciechy, jaką sprawia mu gra oraz zakłada, że kochający rodzice zawsze wyciągną go z kłopotów. Soraya wyjawia w tajemnicy Victorii, że Luis Fernando stał się częstym gościem kasyna.

María dowiaduje się od pana Mediny o długu na sto tysięcy pesos zaciągniętym przez Luisa Fernanda. Jeśli go nie spłaci, wierzyciele zwrócą się do jego ojca. Informuje o wszystkim Victorię, aby przemówiła synowi do słuchu. Luis Fernando obawia się, że nie uda mu się przezwyciężyć nałogu z braku silnej woli. Składa jednak matce obietnicę zaprzestania wypadów do kasyna. Pedro pyta Maríę o Vanessę. Chce się z nią spotkać.

Soraya opowiada Osvaldowi o swoich małżeńskich problemach. Wierzy, że mężczyzna może jej się przysłużyć w dopełnieniu zemsty na mężu. María namawia Fernanda, żeby zatrudnił Luisa Fernanda. Medina chwali się, że złapał na haczyk rodzinę De la Vega. Soraya prosi Victorię, żeby przekazała jej prawa do zarządzania domem. Fernando podejrzewa, że jego syn wpadł w tarapaty.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

Komentarze »


X