Vladimir ostrzega brata, że doniesie ojcu o jego nowym nałogu. Uświadamia go, że jeśli wpadnie w długi, skończy za kratkami lub co gorsza pożegna się z życiem. Pewny siebie Luis Fernando odpowiada, że nie zamierza rezygnować z uciechy, jaką sprawia mu gra oraz zakłada, że kochający rodzice zawsze wyciągną go z kłopotów. Soraya wyjawia w tajemnicy Victorii, że Luis Fernando stał się częstym gościem kasyna.

María dowiaduje się od pana Mediny o długu na sto tysięcy pesos zaciągniętym przez Luisa Fernanda. Jeśli go nie spłaci, wierzyciele zwrócą się do jego ojca. Informuje o wszystkim Victorię, aby przemówiła synowi do słuchu. Luis Fernando obawia się, że nie uda mu się przezwyciężyć nałogu z braku silnej woli. Składa jednak matce obietnicę zaprzestania wypadów do kasyna. Pedro pyta Maríę o Vanessę. Chce się z nią spotkać.

Soraya opowiada Osvaldowi o swoich małżeńskich problemach. Wierzy, że mężczyzna może jej się przysłużyć w dopełnieniu zemsty na mężu. María namawia Fernanda, żeby zatrudnił Luisa Fernanda. Medina chwali się, że złapał na haczyk rodzinę De la Vega. Soraya prosi Victorię, żeby przekazała jej prawa do zarządzania domem. Fernando podejrzewa, że jego syn wpadł w tarapaty.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.