Alberto wręcza Vanessie w prezencie urodzinowym pierścionek zaręczynowy. Proponuje, żeby pobrali się za miesiąc. Wszyscy domownicy cieszą się z planowanego ślubu poza samymi narzeczonymi. Susana zobowiązuje się do zadbania o każdy szczegół ceremonii. Alberto wypytuje Paulina o powód dla którego opuszcza hacjendę. Przyjaciel mówi mu jedynie, że wyrusza na poszukiwanie nowych przygód. Alberto życzy mu powodzenia oraz obiecuje, że zawsze może liczyć na ponowne zatrudnienie w charakterze zarządcy, jeśli zapragnie wrócić.

Vanessa podejrzewa, że Paulino wyjeżdża z jej powodu. Chłopak przyznaje, że stracił dla niej głowę, a ponieważ nigdy nie będzie dane im być razem, ani nie chce oglądać jej u boku przyjaciela, woli opuścić hacjendę. Vanessa błaga go, żeby tego nie robił. Zacarias natomiast sugeruje Paulinowi, żeby wyjechał, zanim ktokolwiek zorientuje się, że zadłużył się w narzeczonej Alberta. Alberto spotyka Marinę. Nalega, żeby pozwoliła odprowadzić się do domu, chociaż ona próbuje go od siebie odpędzić.

Damiana wyjawia Marinie, że ona i Alberto przyszli na świat tego samego dnia. Alberto dopowiada, że zawdzięcza życie Damianie. Ku zdziwieniu Margarita Paulino oznajmia Luisowi, że zmienił zdanie i pragnie pozostać na hacjendzie. Damiana uświadamia Marinę, że Alberto czuje coś do niej, choć ma mętlik w głowie. Uprzedza ją jednak, by nie robiła sobie wielkich nadziei. Vanessa z radością przyjmuje nowinę o odwołanym wyjeździe Paulina.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.