Megan Montaner na polowaniu w „Monteperdido”

Wyprodukowany przez TVE serial „La caza. Monteperdido” z Megan Montaner odniósł niespodziewany sukces. Hiszpanie chcą drugiego sezonu.

Hiszpańska telewizja TVE może pochwalić się pierwszą w tym roku udaną produkcją. Zakończony w poniedziałek 13-odcinkowy serial „La caza. Monteperdido” oparty na kanwie powieści Agustína Martíneza gromadził przed telewizorami średnio 2,162 mln widzów (14% udziałów). To wynik zbliżony do tego, z jakim serial debiutował w marcu na antenie La 1 (2,4 mln, 15% udziałów).

Główną rolę gra Megan Montaner, kojarzona z seriali „Sekret” i „Bez tożsamości”. Aktorka wciela się w agentkę Centralnej Jednostki Operacyjnej z doświadczeniem w rozwiązywaniu spraw zaginionych osób oraz przemocy wobec nieletnich. Zostaje przydzielona do rozwikłania tajemnicy zniknięcia Any i Lucíi, 11-letnich dziewczynek, zaginionych w położonym w Pirenejach miasteczku Monteperdido. Pomimo wyczerpujących poszukiwań sprawa nie zostaje rozwiązana. Gdy po pięciu latach niespodziewanie odnajduje się jedna z dziewczynek, służby wznawiają poszukiwania jej siostry. Jednak zarówno mieszkańcy miasteczka, jak i rodziny Any i Lucíi, nie ułatwiają im zadania. Jedno jest pewne: sprawca porwania jest blisko i trzeba go szybko złapać w sidła.

Osoby znające język hiszpański (lub uczące się go) mogą obejrzeć serial z hiszpańską audiodeskrypcją z legalnego źródła na stronie RTVE.es

 
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.