„Paulina” - Odcinek 66: Nowy adwokat | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 66: Nowy adwokat

novela.pl 11 kwietnia 2019 0

W 66. odcinku telenoweli „Paulina”: Mecenas Serrano proponuje Paulinie, że wyciągnie ją z więzienia. Emisja 18 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 66: Nowy adwokat

Zenobia zostaje umieszczona w karnej celi. Viviana traci przytomność na oczach Abigaila. Leandro radzi mężczyźnie zawieźć ją do szpitala. Carlitos opowiada ojcu o swojej ucieczce z domu. Carlos Daniel raduje się na wieść, że Paulina jest niewinna. Jest gotowy przeprosić uzurpatorkę za to, że zwątpił w jej uczciwość. Napotyka jednak opór – Piña informuje go, że Paulina odmawia przyjmowania wizyt kogokolwiek. Carlos Daniel przeprasza Chabelę i Mojarrasa za swoje wcześniejsze zachowanie. Przyznaje, że niesłusznie wziął ich za przestępców. Mecenas Serrano mówi Paulinie, że tak piękna kobieta jak ona nie może spędzić życia za kratkami.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X