„La fan” - Odcinek 4: Zbić z tropu | novela.pl

„La fan” – Odcinek 4: Zbić z tropu

novela.pl 11 kwietnia 2019 1

W 4. odcinku telenoweli „La fan”: Vale okłamuje prywatnego detektywa rozpytującego w kawiarni o Tomása. Emisja 11 kwietnia 2019 o godz. 20.00 w AXN White

„La fan” – Odcinek 4: Zbić z tropu

Prywatny detektyw rozpytuje w kawiarni o osobę, która przygarnęła dziecko Lucíi. Vale okłamuje go, że nie zna żadnego Tomása. Gabriel rozmawia z Salmą na temat Lucíi. Ona radzi mu, żeby zapomniał o wszystkim i milczał przed Lucasem. Roxy próbuje usidlić Lucasa. Wścieka się, gdy on oznajmia jej, że łączy ich jedynie przelotny romans. Vale mówi Eloísie, że ktoś rozpytuje o Tomása. Diego zmienia swój stosunek do Adriany, gdy dowiaduje się od lekarza, co zrobiła. Vale zjawia się z samego rana w domu Lucasa i zabiera go na trening. Salma posądza Vale o kradzież złotej bransoletki należącej do jej babci. Detektyw ponownie zjawia się w kawiarni. Tym razem jest skłonny zapłacić za informacje o Tomásie. Salma postanawia uprzykrzyć życie Vale.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

One Comment »

  1. Adix 11 kwietnia 2019 o 20:26 - Reply

    Jaką wersję odcinkową wyemituje AXN White? 54. odcinkową? Czy 126. odcinkową?

Komentarze »


X