„Paulina” – Odcinek 59: Odwiedziny

W 59. odcinku telenoweli „Paulina”: Willy pozywa Paulinę. Carlos Daniel odwiedza Paolę. Emisja 9 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce.

Verónica kontaktuje się telefonicznie z Pauliną, żeby powiadomić ją o przewiezieniu Estefaníi do szpitala. Gema i Willy z niedowierzaniem przyjmują od komendanta Merina wiadomość o pobycie Paoli w San Lorenzo. Carlos Daniel wyznaje Paulinie miłość i błaga, aby nie oddawała się w ręce policji. Całują się. Leandro wyznaje Vivianie, że kocha Verónikę. Lekarz informuje Paulinę i Carlosa Daniela, że Estefanía straciła dużo krwi. Paulina zgłasza się jako dawca. Doktor Galicia mówi Carlosowi Danielowi, że jego żona ma udar mózgu i dlatego jej ciało nie reaguje. Willy oznajmia Patrii i Fidelinie, że pozwał Paulinę. Carlos Daniel odwiedza żonę w szpitalu. Przemawia do niej. Ona patrzy na niego, lecz nie odpowiada.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Karina Duprez, Eduardo Said; Występują: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.