„Paulina” - Odcinek 58: Poddanie | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 58: Poddanie

novela.pl 1 kwietnia 2019 0

W 58. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel dowiaduje się o pobycie Paoli w szpitalu. Emisja 8 kwietnia 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 58: Poddanie

Paulina próbuje oszukać komendanta Merino, wmawiając mu, że jest Paolą. Estefanía policzkuje Willy’ego i Vivianę. Piedad dowiaduje się z anonimowej wiadomości wysłanej do Carlosa Daniela, że Paola leży w szpitalu w San Lorenzo. Komendant Merino także dowiaduje się o pobycie pani Bracho w szpitalu. Postanawia zdemaskować Paulinę poprzez pobranie odcisków palców. Willy używa przemocy wobec Estefaníi. Amador wyjawia Rodrigowi i Piedad, że Paola i Paulina są bliźniaczkami. Carlos Daniel dowiaduje się, że jego żona leży nieprzytomna w szpitalu. Paulina oznajmia Piedad, że nie zamierza dłużej uciekać. Jest gotowa oddać się w ręce policji.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X