W słoneczny dzień ubrana w kostium pizzy promujący pobliską restaurację Vale stoi na chodniku. Jej oczom ukazuje się Lucas. Zaaferowany rozmową z Salmą, aktor nie zważa na nadjeżdżający z dużą prędkością samochód. Vale wskakuje na jezdnię i rzuca się na Lucasa, żeby go uratować. Okazuje się, że nieświadomie wtargnęła na plan telenoweli i zniszczyła ujęcie. Przez swój wybryk i skargę Salmy traci pracę w restauracji. Korzysta jednak z okazji, żeby wyznać Lucasowi, że jest jego wielką fanką.

Adriana dowiaduje się, że jej ojciec zamierza przejść na emeryturę i powierzyć jej stanowisko prezesa firmy. Salma narzuca się Lucasowi. Całuje go i próbuje wyciągnąć na miasto, ale on zasłania się innymi planami. Vale opowiada członkiniom fan clubu o swojej przygodzie z Lucasem. Gabriel rozpytuje w hotelu w Cancun o byłą pracownicę, Lucíę. Kobieta jest matkę Tomása, chłopca przygarniętego przez Vale.

Lucas umawia się z Roxy i zabiera do swojego domu. Przed wejściem czeka na nich paparazzi. Plotka o ich nowym romansie natychmiast trafia do sieci. Salama jest przygnębiona, co może mieć wpływ na spadek oglądalności jej programu. Gabriel wpada na pomysł zorganizowania konkursu, którego główną nagrodą będzie spędzenie dnia z Lucasem. Zwycięża go Vale. Kiedy następnego dnia przychodzi do restauracji, czeka na nią chmara dziennikarzy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów AXN

„La fan”, telenowela, Stany Zjednoczone, 2017; Reżyseria: Miguel Varoni, Otto Rodríguez, Claudio Callao; Występują: Angélica Vale, Juan Pablo Espinosa, Miguel Varoni, Scarlet Ortiz, Ximena Duque, Jonathan Islas, Gabriel Porras i inni; Strona: www.novela.pl/la-fan.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.