Douglas oświadcza Brauliowi, że jeśli zajdzie taka potrzeba, jest gotowy kupić sobie miłość Paoli. Braulio myśli, że Paola i Noelia to ta sama osoba. Paulina znajduje pracę w domu Osvalda. Mężczyzna o niczym nie wie, co potęguje jego zdumienie na widok kobiety ubranej w uniform służącej. Kiedy zwraca się do niej z pretensjami, ona policzkuje go i prosi, żeby udawali przed wszystkimi, że nigdy wcześniej się nie widzieli.

Piedad nalega, żeby Carlos Daniel zgłosił zaginięcie Carlitosa. Douglas zauważa zmianę w zachowaniu Paoli. W rozmowie z Brauliem przyznaje, że nie jest tą samą osobą, którą poznał. Lalita ostrzega Paolę, żeby uważała na rodzinę Bracho. Komendant Marino uprzedza Carlosa Daniela i Rodriga, że jeśli Paulina faktycznie porwała Carlitosa, to jest dużo groźniejsza, niż przypuszczali. Estefanía pyta Paolę, czy nie obawia się, że ktoś odkryje coś kompromitującego z jej zapisków w pamiętniku.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

[tabs tab1=”Paulina – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

POLECAMY

2 KOMENTARZE

  1. Wielka prośba do stacji tv 6 o emitowanie odcinków również w godzinach porannych , ponieważ część fanów ogląda je popołudniu a inni nie mają takiej szansy.Dlatego prośba o powtórki w godzinach porannych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.