„Paulina” - Odcinek 39: Zazdrosna rywalka | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 39: Zazdrosna rywalka

novela.pl 5 marca 2019 1

W 39. odcinku telenoweli „Paulina”: Gema przypadkiem widzi, jak Carlos Daniel całuje Verónikę. Emisja 12 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 39: Zazdrosna rywalka

Lourdes martwi się, ponieważ Osvaldo zachowuje się posłusznie wobec Pauliny. Lalita wyjawia Paoli, że rodzina Bracho zdemaskowała uzurpatorkę oraz informuje ją o zaginięciu Carlitosa. Rodrigo mówi Patricii, że Paulina najpewniej trafi do więzienia za udawanie innej osoby. Paola dowiaduje się, że Estefanía pozbyła się jej pamiętnika. Zenobia złości się na Chabelę, gdyż zwleka z odprowadzeniem przygarniętego chłopca na policję. Paola postanawia uciec z Douglesem, gdy ten dowie się, że jest Noelią.

Paola prosi męża, żeby zabrał ją do internatu, w którym przebywa ich syn. Douglas otrzymuje list od Paoli. Dowiaduje się z niego, że kobieta przystała na jego propozycję – zamierza wesprzeć finansowo fabrykę w zamian za miłość Paoli. Gema nakrywa Verónicę na pocałunku z Carlosem Danielem. Przy pierwszej okazji policzkuje rywalkę. Osvaldo rzuca się na Paulinę i całuje ją wbrew jej woli.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

One Comment »

  1. Paola 13 marca 2019 o 02:06 - Reply

    Paola Bracho ❤️Uwielbiam ❤️ Najlepsza rola Spanic

Komentarze »


X