„Paulina” - Odcinek 34: Poszukiwania Pauliny | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 34: Poszukiwania Pauliny

novela.pl 26 lutego 2019 0

W 34. odcinku telenoweli „Paulina”: Carlos Daniel pragnie odnaleźć Paulinę. Emisja 5 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 34: Poszukiwania Pauliny

Lalita przekazuje Carlosowi Danielowi dziennik Paoli. Piedad błaga Carlosa Daniela, żeby odszukał Paulinę i sprowadził ją z powrotem do domu. Paulina spotyka Celię. Postanawia opowiedzieć jej o pobycie w domu rodziny Bracho. Rodrigo namawia Carlosa Daniela do zaniechania wszelkich prób zaszkodzenia Paulinie. Jeśli wyda ją policji, ściągnie kłopoty na dobrą dziewczynę, która nie zasłużyła na bycie sądzoną.

Estefanía zabiera dziennik Paoli z pokoju Carlosa Daniela. Verónica także podpowiada Carlosowi Danielowi, żeby wszczął poszukiwania Pauliny. Estefanía obiecuje Willy’emu, że wyrwie z pamiętnika Paoli te strony, w których pojawia się wzmianka na jego temat, a następie odłoży go na miejsce. Gema sądzi, że po śmierci Paoli w końcu będzie mogła poślubić Carlosa Daniela. Carlos Daniel wyrusza na poszukiwania Pauliny. Niedługo potem Piedad dzwoni do niego, żeby poinformować go o ucieczce Carlitosa z domu.
Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X