„Paulina” - Odcinek 33: Paulina opuszcza rodzinę Bracho | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 33: Paulina opuszcza rodzinę Bracho

novela.pl 25 lutego 2019 0

W 33. odcinku telenoweli „Paulina”: Paulina odbywa szczerą rozmowę z Piedad. Emisja 4 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 33: Paulina opuszcza rodzinę Bracho

W zamian za pieniądze Luciano zgadza się sporządzić dla Carlosa Daniela oraz Rodriga dokument, w którym wyjaśnia, w jaki sposób Paulina zajęła miejsce Paoli. Paulina zwierza się Piedad. Seniorka roku prosi dziewczynę, żeby nie opuszczała jej domu, nawet po powrocie Paoli. Gema powtarza Carlosowi Danielowi to, co Luciano powiedział jej o Paoli.

Paulina reaguje nerwowo, gdy Carlos Daniel zwraca się do niej jej prawdziwym imieniem. Postanawia opuścić dom rodziny Bracho. Powierza Lalicie dziennik Paoli i przykazuje jej, żeby dwa dni po jej odejściu oddała go do rąk Carlosa Daniela. Carlos Daniel z niedowierzaniem przyjmuje wiadomość o niespodziewanym wyjeździe Pauliny.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X