„Paulina” - Odcinek 35: Koniec podróży Paoli | novela.pl

„Paulina” – Odcinek 35: Koniec podróży Paoli

novela.pl 27 lutego 2019 0

W 35. odcinku telenoweli „Paulina”: Paola zapowiada swój powrót do domu rodziny Bracho. Emisja 6 marca 2019 o godz. 17.15 w Szóstce

„Paulina” – Odcinek 35: Koniec podróży Paoli

Lalita i Fidelina mówią Piedad o zaginięciu Carlitosa. Douglas wścieka się, gdy Paulina nie przychodzi na obiad. Nakazuje Brauliowi czym prędzej ją odnaleźć. Rodrigo insynuuje Carlosowi Danielowi, że Paulina mogła porwać jego syna. Chabela i Zenovia znajdują chłopca samotnego, uskarżającego się na ból nogi oraz ranę na głowie. Odgadują, że stracił pamięć i zabierają go do swojego domu. Lalita wspomina Fidelinie o rozmowie telefonicznej z Paolą. Paola uprzedza Alessandra, że musi jak najszybciej wrócić do rodziny Bracho, ponieważ Paulina odeszła. Rodrigo prosi Carlosa Daniela, żeby pozwolił żonie wrócić do domu, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Paola dzwoni do domu i pragnie porozmawiać z mężem.

Materiały novela.pl

„Paulina” (La usurpadora), telenowela, Meksyk, 1998; Reżyseria: Gabriela Spanic, Fernando Colunga, Libertad Lamarque, Chantal Andere, Dominika Paleta, Mario Cimarro, Marcelo Buquet, Enrique Lizalde i inni; Strona: www.novela.pl/paulina.

Komentarze »


X